O Nas

Sukcesem dla naszej placówki jest każdy wyleczony i zadowolony Pacjent

Nasza placówka zajmuje się kompleksowym leczeniem alkoholizmu na terenie Bydgoszczy. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich osób, które chcą pozbyć się problemu z alkoholem, pomagając na każdym etapie walki z chorobą alkoholową.

Charakteryzujemy się wysoką jakością usług medycznych, co jest dla nas priorytetem. Każdego dnia dbamy o zaufanie naszych Klientów. Potwierdzają to liczne historie naszych Pacjentów, którym udało się wyjść z nałogu z naszą pomocą.

W trosce o dobro naszych Pacjentów, nasi lekarze stale doskonalą swoje umiejętności, poszerzając swoją wiedzę medyczną, podejmując się coraz bardziej ambitnych zadań w temacie leczenia alkoholizmu. Tym samym jesteśmy jednym z nielicznych miejsc, gdzie Pacjent ma gwarancję indywidualnego podejścia do swojej sytuacji przez nasz personel medyczny. Zawsze weryfikujemy potrzeby, oczekiwania względem zabiegu, a także możliwości osoby, która do nas przychodzi. W kontaktach z Pacjentami stawiamy na empatię, zrozumienie, dyskrecję i pełen profesjonalizm.

Bliskie terminy wizyt

Doskonale wiemy, że w przypadku leczenia uzależnienia czas jest jednym z kluczowych czynników. Z tego powodu dbamy o to, aby wizyty realizowane były jak najszybciej. Zwykle jeszcze tego samego dnia co rejestracja na zabieg, jeżeli nie ma przeciwwskazań medycznych, Pacjent ma implantowaną wszywkę i może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Empatia jako zasadnicza kompetencja współczesnego lekarza

Partnerskie podejście do Pacjentów jest siłą naszych lekarzy. Dzięki temu każda zgłaszana się po pomoc do nas osoba zaczyna rozmieć, dlaczego jego organizm funkcjonuje niepoprawnie. Na swoim koncie mamy także liczne sukcesy w procesie leczenia osób silnie uzależnionych, których alkoholizm rozwijał się przez wiele lat. W takim przypadku zawsze zaczynamy od rozmowy – samoświadomość swojego stanu skutecznie wzmaga motywację do zmian. To co jest szczególnie istotne z punktu widzenia Pacjentów to poświęcony im czas. Każdy chce czuć się zaopiekowany i zrozumiany. Z tego powodu jesteśmy gotowi przedłużyć konsultację medyczną i tak długo rozmawiać z Pacjentem, aż wszystko będzie jasne i klarowne. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci czuli się u nas swobodnie, mając gwarancję specjalistycznej pomocy.